6.5 inç iPhone

Akıllı telefonlarda kamera sistemleri, en hızlı gelişen sistemler olmayı başardı. Birçok marka yeni modellerinde kamera özelliklerini öne çıkarmak adına çok detay çalışması yapmaya başladı. Bu alanda Huawei’nin başlattığı yeni atılımlarda yavaş yavaş diğer markalar tarafından benimsenmeye başladı. Önce tek arka kameranın çift kamera olarak sunulması, daha sonra Huawei gibi markalardan tarafından 3 kameralı modellerin sahaya sürülmesi derken beklentilerde bir hayli artmaya başladı.

Hal böyle olunca ve Apple’ın kamera kısmında ne kadar iddialı olduğunu düşünecek olursak, yeni iPhone modellerinde de değişen trendlere göre bir kamera sistemi sunulması bekleniyor. Bu değişikliklerin beklendiği model ise 6.5 inç iPhone modeli. Daha gelişmiş bir kamera sistemi kullanacağı iddia edilen telefonun son paylaşılan kılıf görselleri ise 3 kamerayı doğruluyor.

6.5 inç iPhone 3 Kameralı Mı Olacak?

Buna göre son paylaşılan kılıf görsellerinde 6.5 inç iPhone modelinin, üst üste sıralı 3 kamera  kullanacağını net bir şekilde görülüyor. Ancak bu zamana kadar paylaşılan bilgilerde yeni akıllı telefonların 2 arka kamera ile geleceği ve 3 kameralı modelin 2019 yılına kalacağı konusunda da paylaşımlar yapılmıştı.

6.5 inç iPhone

3 kameralı bir iPhone için 2019 yılını beklerken 6.5 inç iPhone modelinin kılıf görsellerinde 3 kameralı bir sistemin dikkat çekmesi, oldukça düşündürücü. Belki de her iki iddiada doğru ve bu sene beklediğimiz 6.5 inç iPhone modeli 2019 yılında satışa çıkacak. Tabii ki şu an için bunları net olarak bilmek pek mümkün değil gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: 6.1 inç iPhone Modeli için Ekran Özellikleri Gelmeye Devam Ediyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?