3 Aylık Apple Music Kampanyası

0
633

Apple kendi servislerini öne çıkarmak adına gücünü çok iyi bir şekilde yönetebiliyor. Markanın bu konuda oldukça başarılı reklam kampanyaları var. Sadece reklam kampanyaları değil, bunun yanında sunulan promosyon ve benzeri durumlarda markanın servislerini öne çıkarmasını sağlıyor. Bu konuda üzerinde en çok çalışılan servis ise Apple Music servisi.

Spotify ile girilen rekabet sonucunda üstünlüğü yavaş yavaş ele almaya başlayan Apple Music servisi için kampanyalarda devam ediyor. Apple son olarak 3 aylık bir promosyon çalışması başlattı ve kullanıcıları bu konuda uyarmaya başladı.

Ücretsiz Apple Music Kampanyası

Haber doğrudan Apple tarafından paylaşılmış bir haber değil. Bu nedenle henüz resmi bir bilgi verilmemiş olduğunu belirterek detaylara geçelim. Paylaşılan bilgilere göre eski Apple Music kullanıcılarına ve deneme süresi sonrasında servisi yenilemeyen Apple Music kullanıcılarına 3 aylık hediye kampanyası sunulacak.

Eğer servisi kullanmış ve kullanımı bırakmışsanız, iPhone akıllı telefonunuz üzerinden bir bildirimle 3 aylık ücretsiz deneme yapabileceğiniz konusunda bildirim alabilirsiniz. Bildirimler sadece servisi kullanıp bırakanlar için geçerli değil. Bunun dışında 1 aylık deneme süresinden sonra Apple Music servisini satın almayan kullanıcılar için de 3 aylık deneme kampanyalarının yapılacağı ve bildirimlerin gönderildiği belirtiliyor.

Apple Music

Şimdilik çok az iPhone kullanıcısına bu yönde bildirimlerin gönderildiği belirtiliyor. Kullanıcıların sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı görsellerde de bildirimleri net bir şekilde görmek mümkün oluyor.

Şimdilik resmi bir açıklama yapılmadığı için konu hakkında detayları paylaşamıyoruz ancak Apple’ın resmi açıklaması yapılır yapılmaz sitemizde konu hakkında detaylara yer vereceğiz. Ücretsiz servis kampanyasının ülkemizde de geçerli olup olmayacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Bu konuda da açıklamaları beklemek gerekecek.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7'de Home tuşu olmayabilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?