Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sadece ülkemize özel dünyanın tek çocuk bayramı olarak, sadece ülkemiz tarihinde değil insanlık tarihinde de önemli bir yeri olan bir bayram olarak biliniyor. Ulu önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği gün için hemen her sene yeni etkinliklerde dikkat çekiyor.

Sadece ülkemizde de değil tüm dünya ülkelerinde çocuk bayramı olarak dikkat çeken 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bu sene bir hamle de teknoloji devi Apple’dan geldi. Apple Türkiye tarafından yapılan paylaşımla beraber Türk çocuklarının iPhone 7 telefonları ile çekilmiş eğlenceli videoları “iPhone ile çekildi” konseptine uygun olarak yayınlandı.

4 Farklı Video Yayınlandı

Doğrudan Apple Türkiye tarafından yapılan paylaşımda 4 video dikkat çekiyor. Markanın reklam amaçlı değil 23 Nisan’a vurgu yapmak amaçlı olarak yayınladığı yeni videolar yayınlanır yayınlanmaz sadece ülkemizde değil Apple’ın takip edildiği hemen her ülkede ilgi odağı haline geldi.

Apple’ın yaptığı bu çalışmanın yarıca ülkemizde de büyük beğeni topladığını eklemek gerekiyor. 23 Nisan’dan önce yayınlanan videoların bir seri haline mi dönüştürüleceği yoksa videoların sadece bu 4 video ile sınırlı mı kalacağı da merak konusu oldu. Henüz Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na 1 hafta gibi bir süre olması Apple’ın benzeri videoları yayınlamaya da devam edeceğini gösteriyor.

Apple’ın Türkiye sayfasından yayınladığı videoları ise aşağıda bulabilirsiniz. Şimdiden ilgi odağı olan videoların ne kadar ilgi göreceğini ve devam serileri gelirse daha nasıl temalar kullanacağını ise yeni videolar yayınlandıkça sizlerle paylaşacağız.

 

https://youtu.be/-l7bT023lVg

https://youtu.be/mI2u4OxZA98

https://youtu.be/zM6-h239M_c

https://youtu.be/VYejGIQkQFk

Videoların 11 saniye gibi kısa kesitler olarak yayınlanması da videroların devam serilerinin geleceğinin küçük bir kanıtı bunu da eklemeden geçmeyelim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?