2020’de Alınabilecek En İyi iPhone 11 Pro Max Kılıfları

0
602

iPhone 11 Pro Max kılıfları, yenilenmiş olan iPhone tasarımıyla beraber yenilenen aksesuarlar arasında gösteriliyor. iPhone X modelinden iPhone XS modellerine geçerken çok önemli bir tasarım farkı sunulmadığı için farklı kılıflar görmedik.

Aynı durum iPhone 11 akıllı telefonları için geçerli olmadı. iPhone 11 Pro modelinde kamera sayısı arttı ve kare şeklinde bir kamera alanı gördük. Haliyle kılıflar için de daha farklı tasarımlar sunulmaya başlandı. Bu yazımızda da en iddialı iPhone 11 Pro Max Kılıflarından söz etmeye çalışacağız. En basit modelden en iddialı kılıf modeline doğru bir sıralamayla yeni kılıflara yer vereceğiz. Bakalım nasıl kılıflar var?

En iyi iPhone 11 Pro Max Kılıfları ve Fiyatları

Smartish Kung Fu Grip Kılıf

En iyi kılıf modelleri içerisinde gösterebileceğimiz serinin diğer modellere göre biraz daha basit bir kılıf olarak kaldığını da eklemek gerekiyor. Kılıfın geniş bir kasası bulunuyor. Korunaklı kılıfın, özellikle kavrayıcı dokusu dikkat çekici.

Arka kapak kaydırmak bir yüzeyle kaplanmış ve bu şekilde telefonunuzu tam anlamıyla kavrayabiliyorsunuz. Bunun dışında kılıfın düşmelere ve çarpmalara karşı da belli bir miktar koruma sunduğunu ekleyelim. Tabii ki bu modelin tam anlamıyla koruma sunduğunu söylemek pek doğru olmaz. Belli bir noktaya kadar koruma sunulmakta.

Fiyat: 12 dolar

URMax iPhone 11 Pro Kılıfı

Bir yandan telefonunuzun gözükmesini bir yandan da koruma sunulmasını istiyorsanız, URMax modeli size uygun olan bir kılıf olacak. Kılıf tamamen şeffaf bir kılıf ve arka kısımda Apple’ın logosu da yazısı da görüntülenebiliyor.

Diğer yandan koruma sunulması için de köşe kısımlarına ek bir tabaka eklendiğini görüyoruz. Bu ek tabakada cihazın düşmelere karşı korunmasını sağlamakta. Tabii ki yine bu modelin de düşmelere karşı tam olarak koruma sunması beklenen bir durum değil.

Fiyat: 9 dolar.

Spigen Sıvı Kristal Kılıf

Yine iPhone akıllı telefonunuzun renginin görüntülenmesini sağlayacak ve hem Apple logosunu hem de iPhone yazısının görüntülenmesini sağlayacak olan kılıf, tıpkı bir önceki modelde olduğu gibi köşe kısımlarında ek bir koruma alanı sunuyor.

Köşe kısımlarda sunulan bu ek koruma alanı, belli bir seviyeye kadar darbelerin emilmesini sağlamakta. Bunun dışında kasanın çiziklere ve aşınmalara karşı da korunması sağlanmakta. Hem kamera alanı hem de ekran alanında ekstra bir çerçeve alanının sunulması, bu kısımlarda da çiziklerin önüne geçiyor.

Fiyat: 12 dolar.

Smartish Dancing Queen Kılıf

Silikon kılıflar, şeffaf kılıflar bir yere kadar ancak biraz daha fonksiyonlu bir kılıf istiyorsanız, bu durumda en iyi seçimlerden birisi Smartish olacak. Deri bir kaplama malzemesi kullanılan kılıfın, tam 5 kata kadar taşıma kapasitesi var. Bir yandan kartlarınızı taşıyabilecek bir cüzdan elde etmiş oluyorsunuz bir yandan da telefonunuzun kılıfını elde etmiş oluyorsunuz.

Ayrıca bu seride bir taşıma kayışı bir de nakit para bölümü bulunmakta. Nakit para bölümünün yeteri kadar kullanışlı olduğunu söylemek yanlış olur. Yine de genel olarak işlevsel bir kılıf söz konusu. Koruma kısmında da serinin iddialı bir kılıf olduğunu eklemek lazım. En iyi iPhone 11 Pro Max kılıfları arasında yer alan modelin yan kısımlarında ek bir koruma alanı var. Bu ek koruma alanı da düşmelere karşı ekstra bir koruma eklemekte.

Fiyat: 30 dolar.

Case Mate Şeffaf Kılıf

Şeffaf bir kılıf olan Case Mate, bir o kadar da tarz bir kılıf. Kılıfta parlak neon pembe, şelale ve sarı seçenekleri bulunuyor. Şeffaf olarak sunulan renk seçeneklerin içerisinden hangisini seçerseniz seçin, telefonun rengi görüntülenebiliyor ve hem Apple logosu hem de iPhone yazısı ortaya çıkıyor.

Tasarımı dışında korumasını değerlendirecek olursak, kılıfın benzerlerine göre daha iddialı bir koruma sunduğunu ekleyelim. Diğer şeffaf kılıflardan farklı olarak Case-Mate modelinde daha iddialı bir kasnak var. Tam koruma sunulmasını sağlayan sert bir yapıya sahip olan köşeler, belli bir seviyeye kadar darbeleri emebiliyor. Tabii ki yüksekten düşmelere karşı tam anlamıyla koruma söz konusu değil.

Fiyat: 15 dolar.

Grip2ü Boost Kılıf

Telefonunuzu kavramanızı kolaylaştıracak olan bir kılıf kullanmak istiyorsanız, bu noktada en iyi seçimlerden birisi Boost modeli olacak. Kalın köşelere ve geniş bir arka yüzeye sahip olan Boost modelinin en önemli artısı ise kılıfın arka kısımda yer alan tutucu bölümü. Bu tutucu bölümü çok rahat bir şekilde telefonu kavramanızı sağlıyor. Tek elle kullanımlarda kılıfı çok kolay bir şekilde kavramanıza olanak sağlıyor. Bunun dışında kılıfı telefonun ayakta durmasını da sağlamakta.

Ekstra bir koruma sunan kenar kısımlarının olması, telefonun da korunmasını sağlıyor. Fakat burada önemli bir detay daha var. Kılıf tam anlamıyla koruma sunuyor ve tek elle kolay kullanım için bir tutucu alanı var ancak bu yapı telefonun biraz daha kalın bir hale gelmesine neden oluyor. Yani bir yandan kullanım kolaylığı sağlanırken bir yandan da telefon biraz daha kalın bir hale gelmiş oluyor. Ayrıca 3 farklı renk seçeneğinin sunulmuş olduğunu da ekleyelim.

Fiyat: 30 dolar.

Spigen Liquid Air Armor Kılıf

Yavaş yavaş üst düzey koruma sunan kılıf modelleri karşımıza çıkmaya başladı. En iyi iPhone 11 Pro Max kılıfları arasında yer alan Liquid modelinde ekstra koruma sunulmakta. Arka kısımda kaymaz mat bir yüzeyin bulunduğu kılıfın daha kolay kavrama sağladığını söylemek yanlış olmaz.

Telefonu kavramak için biraz daha kolay hale getiren kılıfın yan kısımlarında da ekstra koruma alanı bulunmakta. Bu kısımda yer alan koruma kılıfı içerisinde ekstra hava yastıkları var. Ekstra hava yastıkları da kılıfın düşme durumunda ya da herhangi bir darbe durumunda, darbeleri emmesini sağlıyor. Bu şekilde daha iyi bir koruma sunulmakta.

Fiyat: 12 dolar.

Grip2ü Slim Kılıf

İki model önce ele aldığımız Grid2ü modelinin bir başka versiyonu karşımıza çıkıyor. Slim modeli olarak sunulan bu seri, adından da anlaşılacağı gibi biraz daha ince bir seri. En iyi iPhone 11 Pro kılıfları arasında fark yaratacak olan modellerden biri olan serinin biraz daha şık bir görüntüye sahip olduğu görülüyor.

Bunun dışında biraz daha stil bir seri sunuluyor. Arka kısımda tutuşu kolaylaştıran bölüm ise yine koruma alanı olarak sunulmuş durumda. Tek elli kullanımlarda kullanıcıların bu kısmı kullanarak kolayca telefonu taşıyabiliyor.

Fiyat: 25 dolar

Smartish Wallet Slayer Vol 2 Kılıf

Wallet Slayer, yine çok amaçlı iPhone kılıflarından bir tanesi. Kullanım açısından değerlendirdiğimiz zaman bu kılıfın diğer modellere göre avantajı oldukça fazla. Arka kısımda özel bir kaplama ile sunulan kılıfın, kart taşıma kapasitesi bulunuyor. Kılıfın üzerinde 3 adede kadar kredi kartı taşımaya izin veren bir alan bulunuyor.

İstediğiniz zaman iPhone akıllı telefonunuzu desteklemek için bu alanı kullanarak bir stant yapabiliyorsunuz. Telefonu kolayca ayakta tutmaya izin veren kılıfın nakit para taşıma alanlarının bulunması da önemli avantajları arasında yer alıyor. Belki de bu modelin en iyi yanlarından biri ise koruma kısmında da iddialı bir kılıf olması. Köşe bölümleri ve çerçeve kısmında ekstra bir tabaka var. Bu tabaka alanı kılıfın daha iyi koruma sunmasını sağlamakta.

Fiyat: 25 dolar

Kerf Ahşap Kılıf

En iyi iPhone 11 Pro Max modellerinde biraz daha dikkat çekici bir tasarımla devam edelim. Çeşitli ahşap desenlerinde gelen serinin 3 farklı versiyonu var. Çınar, Akçaağaç ve Kiraz ağaçları içerisinden seçim yapılıyor. 3 model için de hemen hemen aynı tasarıma yer veriliyor. Sadece ahşabın stilinin biraz daha değiştiğini görüyoruz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 11 Satışa Çıktı Ama…

Kerf Wood Kılıf

Stil konusunda çok iyi bir model olan yeni serinin koruma kısmında da başarılı bir model olduğunu söylemek lazım. Tabii ki bu modelde de diğer birçok kılıfta olduğu gibi kamera ve ekran kısmında ekstra yükselti alanı bulunuyor. Bu ek alan telefonun kamera ve ekran kısmında da çizilmeye karşı koruma sunmasını sağlıyor. Düz yüzeylere telefonu bıraktığınız zaman, çiziklerden korunmuş oluyorsunuz. Kılıfın belki de en kötü yanı ise fiyatının diğer modellere göre daha yüksek olması.

Fiyat: 69 dolar.

Nomad Tri-Folio Cüzdan Kılıf

Cüzdan kılıfların belli bir standart değeri bulunuyor. Kapak kısmı açılır kapanır olan ve hem ekranı hem de kasayı koruyan bu kılıflardan birisi de Nomad modeli. Kılıf üst kısımda bir cüzdan alanı sunuyor. Ekran koruma alanı olarak gösterebileceğimiz bu alan içerisinde nakit para taşımanız mümkün. Yine bu kısımda kredi kartı taşımak da mümkün olabilir ancak bunun için özelleştirilmiş olan bir alan söz konusu değil.

Ön kısımda kılıfın kapak ile ekranı koruduğunu görmekteyiz ancak aynı durum arka kapak için de geçerli. Arka kapak kısmında da koruma sunuluyor. Ayrıca yan çerçeveleri saran bir yapı da var. Bu da Nomad modelinin fiyatına rağmen en iyi iPhone 11 Pro kılıfları 2020 listemizde yer almasını sağlıyor. Tam koruma paketi gibi bir kılıf sunulmakta. Burada önemli olan ise fiyat kısmı. Dediğimiz gibi fiyat biraz yüksek.

Fiyat: 80 dolar

Totallee İnce Kılıf

Hep kalın kılıflardan söz ettik. Biraz daha taşınabilirliği yüksek olan kılıflardan söz etmek istersek ilk modelimiz Totalle serisi olacak. Daha ince bir kapak kısmıyla beraber gelen kılıfın, arka kapağı tamamen kapattığını görmekteyiz. Bunun yanında kaymayı engelleyecek olan bir yüzey alanı bulunan kılıfın kamera alanında da hafif bir çerçeve bölümü bulunuyor.

Bu da düz bir yüzeye koyduğunuz zaman telefonun kamerasının yüzeye temas etmesini engelliyor. Aynı şekilde ekran kısmında da benzer bir yapı var ver çerçeveler ekran kısmında da üst bölüme doğru uzuyor. Yine bu şekilde ekranın çizilmesi engellenmiş oluyor.

Fiyat: 35 dolar.

Sonix Kılıf

En iyi iPhone 11 Pro Max kılıfları içerisinde tarz modellere yer vereceğimizden de söz etmiştik. İşte bu modellerden birisi de Sonix kılıf serisi. 2020 iPhone 11 Pro Max kılıfları arasında yer alan modelde canlı desenler bulunuyor ve kılıfı alırken arka kapak kısmında hangi desenin olacağını seçebiliyorsunuz. Burada kullanıcılara çok farklı seçimler sunuluyor.

Tamamen tercihinize göre arka görselin nasıl olacağını belirleme şansınız var. Bunun dışında koruma kısmında da silikon kılıflara göre biraz daha iyi bir koruma sunulduğunu görmekteyiz. Özellikle çerçeve alanı kısmında iyi bir koruma tabakası var. Kılıfın ince olmasına karşın bu çerçeveler sayesinde düşmelere karşı da koruma sunulmakta. Modele ya da desene göre koruma değişmiyor.

Fiyat: 28 dolar.

Otter Pop Defender Kılıf

Otter, güvenlik yönü ağır basan kılıflar sunan markalardan bir tanesi. Bu marka tarafından sunulan kılıflar genelde sağlamlığıyla öne çıkıyor. Bu modellerden birisi de Defender kılıf modeli. Telefonu tamamen bir kabuk içerisine alan ve tamamen saran kılıf tam bir koruma sunuyor. Yan kısımlarda ekstra bir koruma alanı var.

iPhone 11 Pro Max kılıfları

Belli bir seviyeye kadar bu koruma alanı, telefonunuz düşse bile zarar görmesini engelliyor. Tabii ki dediğimiz gibi belli seviyelere kadar. Bunun dışında arka kısımda tutuşu kolaylaştıracak olan bir Pop alanı bulunuyor. Pop soketi telefonunun tutuşunun kolaylaşmasını sağlıyor. Hem ekran kısmında hem de kamera kısmında sunulan çerçeve ise bu kısımların çizilmesinin önüne geçiyor.

Fiyat: 71 dolar

LifeProof Flip Kılıf

En iyi iPhone 11 Pro Max kılıfları arasında çok amaçlı modellerden biri olan Flip kılıfları, bir yandan koruma sunarken bir yandan da kolay kullanım imkanı sunuyor. Kılıf telefonu tam anlamıyla sarıyor ve bu şekilde tam anlamıyla koruma sunuluyor.

iPhone 11 Pro Max kılıfları

Arka kısımda ise kapaklı bir bölüm var. Bu kapaklı olan kısımda da kredi kartlarınızı taşıyabiliyorsunuz. Maksimum olarak iki kredi kartına kadar destek veren kısımda bir de nakit para taşıma alanı bulunuyor. Fakat tüm bu alanların dışında kılıfın bir de stant olarak kullanılabildiğini ekleyelim. Kılıfı stant olarak kullanmak isteyen kullanıcıların sadece arka kapağı açması yeterli.

Fiyat: 61 dolar

OtterBox Commute Kılıf

Daha önce söylediğimiz gibi OtterBox genelde sağlam kılıflarıyla öne çıkan markalar arasında yer alıyor. Bunlardan birisi de Commute kılıf. Telefonu tam anlamıyla kavrayan kılıf, sert bir kaplama alanıyla beraber geliyor. Sert kaplama alanının dışında çerçeveler kısmında da yine ekstra bir koruma sunulması da sağlanmakta.

Bunların dışında modelin arka kısımda kaydırmaz bir yüzeyi var. Kaydırmaz yüzey özellikle tek el ile kullanımlarda kolay bir kullanım sunulmasını sağlamakta. Daha kolay bir kullanım sunan koruma kılıfının fiyatı da diğer modele göre biraz daha düşük.

Fiyat: 30 dolar

UAG Monarch Kılıf

En sağlam iPhone 11 Pro Max kılıfları içerisinde liste başı modellerden biri olan UAG, tam olarak sağlamlık odaklı bir kılıf. Metal ile deriyi bir araya getiren kılıfın en çok dikkat çeken özelliği 5 katmanı olması. Tam olarak 5 katmam var ve bu sayede gerçek anlamda koruma sunulabiliyor. 5 katmanda kullanıcıların telefonu düşürse bile herhangi bir hasar almasını engelleyecek olan bir sistemi bulunuyor.

Özellikle çerçeve kısımları değerlendirildiği zaman bu modelin biraz daha öne çıktığını söylemek gerekiyor. Düşme durumlarında darbeleri kolayca emen kılıfın, kamera alanı ve ekran alanında da ekstra bölümleri var ve bu da düz yüzeylerde oluşabilecek olan çizilmelere karşı istenen koruma seviyesinin elde edilmesini sağlıyor.

Fiyat: 60 dolar

Mujjo Deri Kılıf

Kaliteli bir kılıf isteyen kullanıcılar için en iyi seçimlerden biri olacak olan Mujjo kılıfının, gerçek bir deri ile kaliteli kılıflar içerisinde yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Telefonu tam anlamıyla saran deri kılıfın önemli avantajlarından birisi de arka kısımda çok amaçlı bir alan sunuyor olması.

Bu alanda içerisinde isterseniz 2 kredi kartı ve nakit para, isterseniz 3 kredi kartı taşıyabiliyorsunuz. Bunun seçimi de tamamen kullanıcıya kalmış durumda. Koruma amaçlı olarak kılıfın çerçeve kısmında ek bir alan sunmuş olduğunu da belirtelim. Zaten bu yönüyle de başarılı bir model olması en iyi iPhone 11 Pro Max kılıfları arasında yer almasını sağlıyor.

Fiyat: 50 dolar.

Razer Arctech Pro Kılıf

Oyun aksesuarları konusunda kendisini kanıtlamış olan markalardan biri olan Razer tarafından sunulan kılıf, oyunculara hitap eden bir yapıda.

Markanın yeşil ve siyah renk uyumunu sunmak adına kamera çerçevesinde yeşil bir şerit sunulan kılıfın havalandırma delikleri bulunuyor. Arka kısımda sunulan özel bir sistem sayesinde telefona ekstra bir havalandırma sunuluyor.

Fiyat: 20 dolar.

En iyi iPhone 11 Pro Max kılıflarında sona geldik. Siz de önerdiğiniz kılıfları yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Sizin önerdiğiniz kılıfları da listemize ekleyeceğiz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?