2019 Model iPhone Modellerinin Özellikleri Netlik Kazanıyor

0
372

Geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan iPhone modellerinin satışı konusunda bazı sıkıntılar yaşayan Apple’ın, yüksek fiyatları nedeniyle akıllı telefonlarını satmakta zorlandığı biliniyor. iPhone XS modelleri ve iPhone XR satışlarını yükseltmek adına bazı reklam kampanyalarına devam eden markanın, şu sıralar ise bu sene piyasaya süreceği modeller için çalışmalar yaptığı biliniyor. Çoktan iddiaları gündeme gelmeye başlayan yeni modeller ise 2019 Model iPhone serisi olacak. iPhone 11 olarak adlandırılan yeni modeller için gelen bilgiler de çok daha iddialı akıllı telefonlar göreceğimizi gösteriyor.

iPhone 11 Ekran ve Batarya Kapasitesiyle Fark Yaratacak

iPhone 11 akıllı telefon serisinde yer alacağı belirtilen iPhone 11 Max modelinin ekran ve batarya kısmında şu ana kadar sunulmuş en iyi iPhone modeli olması bekleniyor. Ortaya çıkan bilgilere göre bu modelde 4000 mAh değerinde bir batarya bulunacak. Ekran boyutu yine 6.5 inç olacak ancak batarya kapasitesi bir hayli arttırılmış olacak.

iPhone 11

4000 mAh değerinde bataryayla beraber 15W değerinde kablosuz hızlı şarj desteğinin de geleceği bilgisi var. Bu şekilde yeni model Android rakiplerinin önüne geçmiş olacak. Ekran kısmında yapılacak yenilik ise yenileme hızlarında olacak.

Ekran yenileme hızlarının 90 Hz ile 120 Hz arasına çekileceği ve bu şekilde de görüntülerin çok daha akıcı bir şekilde sunulacağı belirtiliyor. iPhone 11 modelleri için kamera kısmında ise 3 kameraya geçiş yapılacağı iddiası var. Arka kısımda 14 MP değerinde 3 arka kamera ve ön kısımda da 10 MP değerinde bir kamera kullanılacağından söz ediliyor. Tabii ki bu bilgileri netleştirmek için bir süre daha beklemek gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Smart Battery Case Kılıfları Yenilendi! – İşte Yeni Bataryalı Kılıf

İLGİLİ HABER:  iPhone 6s'in Yenilenmiş FaceTime Kamerası & Force Touch Parçalarının Yeni Fotoğrafları ve Videosu Paylaşıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?