Yeni akıllı telefonlar üzerinde çalışmaları başlayan Apple’ın bu sene tanıtacağı akıllı telefon modelinin 2019 iPhone XI akıllı telefonları olması bekleniyor. Çok daha başarılı bir ekran deneyimi yaşatması ve bunun yanında da yeni kamera özelliklerinin bulunması beklenen 2019 iPhone XI akıllı telefonlarının teknik özellikleri için bilgilerde gelmeye devam ediyor. Son olarak telefonun özellik sayfası olduğu iddia edilen bir sayfa sızdırıldı. Bu sayfayla beraber 2019 iPhone XI için beklenen birçok özellik de ortaya çıkmış oldu. Hemen yeni model için son detaylardan söz edelim.

2019 iPhone XI Tüm Teknik Özellikleri

2019 iPhone XI akıllı telefonlarında üç farklı model görmek mümkün olacak. Bu modellerin içerisinde 5.8 inçlik ekran kullanan bir seri, 6.1 inçlik ekran kullanan ikinci bir model ve 6.5 inç kullanan en geniş ekranlı akıllı telefon bulunacak.

Sızdırılan görsellere baktığımız zaman bu serilerde üçlü arka kamera kurulumu yapılacağı da görülüyor. Yatay olarak yan yana sıralanmış olan arka kameraların tek bir çizgi düzenin de olduğunu görmek mümkün olacak. Yeni modelin arka kapak tasarımında ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Ekran kısmında nasıl bir tasarıma yer verileceği ise henüz net değil.

2019 iPhone XI

Bunların dışında özellik sayfasında renkler konusunda da bazı bilgiler var. Uzay girişi, Mavi, Altın rengi ve gümüş rengi olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunacak olan akıllı telefonların, 4000 mAh değerinde de bataryası bulunacak.

2019 iPhone XI akıllı telefonları için söz edeceğimiz son detayında ekran çözünürlük değeri olduğunu hatırlatalım. Bu modelin içerisinde 120 Hz OLED ekran kullanıldığını göreceğiz. Her üç akıllı telefon için de ekranların aynı olup olmayacağını bilmek zor. Yine LCD ekranların kullanıldığı bir akıllı telefon olabilir.

İLGİLİ HABER:  Apple News Sistemi Değişebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?