2019 iPhone Modelleri için Sonunda İsimler Belli Oldu

0
637

Eylül ayına çok kısa bir süre kaldı. Artık yeni iPhone modellerinin tanıtımı için 1 ay gibi bir süre kaldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Yeni iPhone modellerinin tanıtımının yapılmasıyla beraber Apple için de yeni bir döneme geçiş yapılmış olacak. Sürenin bu kadar az kalması, önemli detaylar için de bilgilerin geldiğini gösteriyor. Artık sızıntıların önüne geçilemiyor.

Son olarak 2019 iPhone modelleri için isimler ortaya çıktı. Bu kez Apple’ın akıllı telefonları için kılıf satışı yapan ve resmi olarak kılıfları onaylayan ESR markasının, yeni iPhone modellerini paylaştığını gördük.

2019 iPhone Serisi Nasıl İsimlendirilecek?

Daha öncede iPhone XS modelleri için benzer bilgiler ortaya çıkmış ve bu modellerin isimleri netlik kazanmıştı. Şimdi ise 2019 iPhone modelleri için yanı durumun geçerli olacağını görüyoruz. Yapılan paylaşımı değerlendirdiğimiz zaman, yeni modellerin iPhone 11 serisi olarak isimlendirileceğini görüyoruz. iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ise diğer modeller olacak.

2019 iPhone modelleri

Beklendiği gibi XR isimlendirmenin içerisinde yer almayacak. iPhone 11 akıllı telefonlarının iPhone Xr modelinin yerini alması bekleniyor. iPhone XS modeli için ise iPhone 11 Pro ve iPhone XS Max modeli için de iPhone 11 Pro Max isimlendirilmesinin yapılacağı net bir şekilde görüldü.

Telefonların ekran boyutuna göre bu sınıflamanın yapıldığını söylemek yanlış olmaz. Özellikle Max ve Pro modeli arasında sadece ekran boyutu farkı olmasını bekliyoruz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here