2019 iPhone Modelleri için İlk Bilgiler Gelmeye Başladı

1
514
2019 iPhone

Yeni akıllı telefon modellerini tanıtmasının üzerinden birkaç ay geçen Apple, yeni akıllı telefonlarıyla beraber yeni bir döneme geçiş yapmış oldu. 2018 iPhone modellerinde tamamen parmak izi sensörlerine son veren markanın, şimdi ise 2019 iPhone modelleri için hazırlıklara başladığı ortaya çıktı.

Önümüzdeki sene gelecek olan akıllı telefonlar için ilk bilgilerde ortaya çıkmaya başladı. Bu konuda ilk bilgileri ise yine alanında oldukça etkili isimlerden biri olan Ming Chi Kuo verdi. Ünlü isim 2019 iPhone modelleri için ilk beklentileri ortaya çıkarmış oldu.

2019 iPhone Ekran Boyutları Nasıl Olacak?

Ming Chi Kuo tarafından yapılan paylaşımlarda ilk olarak yeni akıllı telefonların ekranları konusunda bilgiler verildi. Ünlü isim tarafından verilen bilgilere göre yeni modellerde ekran boyutu kısmında çok önemli bir değişiklik olmayacak.

2019 iPhone

Ünlü isme göre ekranlar şu an mevcut olan modellerle aynı olacak. Yine 6,5 inçlik bir akıllı telefon ve 6.1 inçlik ile 5.8 inçlik iki farklı model göreceğiz. Ekran kısmında önemli bir boyut değişikliği yapılmayacak gibi duruyor. Ekranların teknik özellikleri kısmında ise nasıl bir değişiklik olacağı bilinmiyor.

Sadece anten kısmında bir değişiklik yapılacağı konusunda bilgiler var. Buna göre mevcut modellerde kullanılan LCP antenlerinin yerine MPI anten sistemine geçiş yapılacağından söz ediliyor. Yeni akıllı telefonların yeni anten teknolojisiyle beraber 5G uyumlu olarak gelmesi de beklenmekte.

İlginizi Çekebilir: iPad Pro (2018) Face ID Nasıl Ayarlanır?

İLGİLİ HABER:  En Ucuza iPhone Fiyatları ve Satıldığı Ülkeler?

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?