2019 iPhone için ilk Görsel Ortaya Çıktı

0
345

iPhone serisi için iPhone X ile başlayan dönüşüm devam ediyor. iPhone Xs serisinde çok önemli tasarım değişiklikleri sunulmamış olsa da yeni nesil tasarım devam ettirilmiş oldu. Şu an için piyasadaki en güncel iPhone modeli olan Xs serisi gündemdeki yerini korurken, şu sıralar yeni nesil iPhone modelleri için de bazı haberler gelmeye başladı. Merakla beklenen 2019 iPhone modeli için son olarak prototip görselleri yayınlandı.

Telefonun sadece arka kapak görüntüsünün ortaya çıktığı görseller, tasarım konusunda çok önemli bilgileri ortaya koyuyor demek yanlış olmayacaktır.

2019 iPhone Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Görsele baktığımız zaman, kamera kısmının öne çıktığını görüyoruz. 3 arka kameranın bulunacağı telefonun yine ince bir kasası olacak ancak arka kısımda kamera için ayrılmış olan bir alan göreceğiz.

Bu kez kamera alanının kasadan biraz daha ayrıldığını görmek mümkün olacak. Dışa doğru çıkıntıya sahip olacak olan kamera alanında 3 arka kameranın ve bir de flaş ışığının bulunduğunu göreceğiz. Bir nevi ayrılmış bir kamera alanından söz ediyoruz.

2019 iPhone

Yine bu kısımda özel bir sensör alanının da bulunacağı konusunda bilgiler var. Henüz tüm detayları belli olmayan telefonların ön kısımda nasıl bir tasarım sunacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen yine çentikli bir ekran tasarımına yer verilecek ancak bu kez çentik alanının biraz daha farklı bir şekilde uygulanması muhtemel gözüküyor.

Su damlası çentik alanına benzer bir çentik alanı ya da çok daha küçük bir çentik alanı söz konusu olabilir. Bu konuda bilgi elde etmek için bir süre daha beklemek gerekiyor. Yeni gelecek sızıntılarda ekran tasarımı konusunda da bilgiler yer alacaktır.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?