2019 iPhone Fiyatları Ortaya Çıktı

0
867

Bu sene tanıtılacak olan iPhone modelleri için detaylı bilgiler gelmeye başladı. Bu zamana kadar gelen bilgilerde yeni akıllı telefonların tasarımları üzerinde duruldu. Son paylaşılan konsept videolarında da 2019 iPhone akıllı telefonlarında yatay kamera sisteminin kullanılacağı üzerinde durulmuştu. Tasarım konusunda ortaya çıkan bu bilgilerin hemen sonrasında şimdi ise 2019 iPhone akıllı telefonlarının fiyatları konusunda yeni bilgiler ortaya çıktı. 2019 iPhone fiyatlarının nasıl olacağı konusunda paylaşılan bilgiler, oldukça iddialı bir fiyat politikası izleneceğini de göstermekte.

2019 iPhone Fiyatları Nasıl Olacak?

Droid Shout kaynağı tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni akıllı telefonlar bu sene satışa çıkan modellerle benzer bir fiyat politikasına sahip olacak. Bu sene uygulanan fiyat politikalarının devam ettirileceği akıllı telefonlarda en pahalı model 2019 iPhone XI Max modeli olacak. Bu model 1099 dolar satış fiyatına sahip olacak. 1099 dolar satış fiyatına sahip olacak olan akıllı telefonlar iPhone Xs Max modelinin yerini alacak.

2019 iPhone

Bir diğer akıllı telefon modeli ise iPhone XI olacak. Bu modelde de yine 999 dolar satış fiyatı göreceğiz. iPhone XS akıllı telefonlarının yerini alacak olan yeni akıllı telefonun, bu senenin fiyatlarını devam ettirdiğini görmek mümkün olacak. Son model de tahmin edebileceğiniz gibi iPhone XR (2019) akıllı telefonları olacak. Bu modelde yine 749 dolar satış fiyatıyla karşımıza çıkacak. 749 dolar satış fiyatı da bu sene satışa çıkan iPhone XR akıllı telefonlarının yerinin alınacağını gösteriyor.

Tıpkı 2018 modellerinde olduğu gibi 2019 iPhone modelleri de eski serilerin önüne geçecek gibi duruyor. Satışların buna göre güncellendiğini görmek mümkün olacak. Şimdilik tüm detayları öğrenmek için tabii ki tanıtımları beklemek gerek. Fiyatlar böyle olursa satışların nasıl olacağı ise başka bir soru işareti.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?