2018 Resmi Pokemon Go Duvar Kağıtları (iPhone)

0
199

iPhone’unuz için favori Pokemon Go’nuzun duvar kağıdını mı arıyorsunuz? Yazımızda 2018 resmi Pokemon Go duvar kağıtları ve hikayelerine yer verdik.

Pokemon Go, yükleme ekranındaki duvar kağıdını neredeyse her sezon değiştirir ve her zaman özel olaylara veya yeni büyük özellikler hakkında ipuçlarına yer verir. Eski veya yeni Pokemon Go yükleme ekranı duvar kağıtları arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Pokemon Go’nun tasarımlarının nasıl ortaya çıktığını merak ediyorsanız, Developer Insights’ta yapılan açıklamayı okuyabilirsiniz:

Bir yükleme ekranı tasarlanırken, en uygun Pokemon’un çevredeki olaylara ve en yeni ürün sürümüne dayanarak neyin en uygun olduğu tartışılır. Steelix yükleme ekranı tasarımında, başlangıçta Johto bölgesinden Pokemon GO’ya kadar olan Pokemon’un yeni tanıtımını kutlamak istediğimizi biliyorduk. Benzer bir şekil ve boyuta sahip epik bir Johto bölgesi Pokémon’u kullanarak orijinal Gyarados yükleme ekranına geri dönüş oluşturmak istedik ve Steelix bunun için en uygun yerdi. Özelliğe en uygun Pokémon’u seçtikten sonra, kavram taslaklarını hazırlama zamanı geldi! Zorlayıcı kompozisyonlar, ışıklandırma ve ilginç renk düzenleri için çeşitli sanat kitaplarındaki, çevrimiçi ve doğadaki referanslara bakmak için biraz zaman harcadık. Biraz araştırma yaptıktan sonra genel fikir ve kaba kompozisyonu takımla tartışmak için basit bir minyatür resim (aşağıda gösterilmiştir) hazırladık. Bu aşamadaki plan, nihai resmin neye benzeyeceğini güçlü bir şekilde anlamamızdı.

Daha fazla bilgi ve Pokemon Go yükleme ekranının PNG ve JPG sürümleri için yazıyı okumaya devam edin.

2018 Kış: Maksimum Yeni Yıl heyecanıyla!

Pikachu, 2018’de Bulbasaur, Lavitar ve 2.Nesil bebek Pokemonlar’ın yanı sıra Wurmple, Torchic, Treeko, Mudkip, Wynaut, Slakoth, Skitty, Azuril ve Loudred gibi yeni 3.Nesil Pokemon arkadaşlarıyla ışıklar eşliğinde yükleme ekranına dönüyor.

Pokemon Go Yeni Yil 2018

2018 Tatilleri: Ağacı Daha Fazla 3.Nesil ile Süsleyin!

Plusle ve Minum, Skitty ve Delcatty, Raltz ve Kirlia, Mudkip ve Spheal, Beautifly ve Wingull ile Seedot’ların bir kısmı, eğitmenleriyle Pokemon Go ağacını süslüyor.

İLGİLİ HABER:  iOS için Steam Gelecek Mi?

Pokemon Go yukleme ekrani duvar kagidi

Sonbahar 2017: Cadılar Bayramı, 3. Nesil!

Gengar geri döndü, ancak bu sefer 3. Nesil Duskull, Duskull, Dusclops, Shuppet, Banette ve Sableye’yi yanında getirdi.

Pokemon Go Cadilar Bayrami 2017

2017 Yaz: Raid Battle Boss!

Tyranitar Raid Boss’dur ve Cyikquil, Squirtle, Hoppip, Sneasel ve üç eğitici izlerken Pikachu onu elektrikli öfke ile patlatır!

2017 Pikachu Duvar Kagidi

Bahar 2017: Steelix’e Girin

Onix Metal Coat öğesi geliştirilmiş olan bir kadın Steelix, yeni eğitmeninin yakınında yerde fışkırıyor.

Bahar 2017 Pokemon

Kış 2017: Yeni Yılın Bebekleri

Elekid, Clefa, Pichu, Igglybuff, Togepi ve yalnız bir eğitmen havai fişekleri izliyorlar (ve Magby’nin nerede olduğunu merak ediyorlar mı?)

Kis 2017 Pokemon Duvar Kagidi

Tatil 2016: Deck the Poké Halls

Noel ışıklarının yanındaki Santa Hat Pikachu, Snorlax, Clefairy, Eevee ve Squirtle ile yalnız bir eğitmen Dex’ini kontrol ederken.

2016 pokemon duvar kagidi

Sonbahar 2016: Cadılar Bayramı

Bir eğitmen, radardan yakın çevresini kontrol ederken, eski bir Pokemon ağacının içinden parlayan kırmızı gözleriyle Gengar çıkıyor.

2016 pokemon go duvar kagidi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?