2018 MacBook Pro Bir Güncelleme Daha Aldı

0
175
Apple MacBook Pro 2016

Apple’ın yeni seri MacBook modelleri, geçtiğimiz aylarda tanıtılmış ve bir hayli ses getirmişti. Yeni bilgisayarların içerisinde yer alan sistem özellikleri bir hayli başarılı bulundu. Yeni nesil intel işlemciler ve bunun yanında yeni ekran kartları derken, 2018 MacBook Pro modellerinin performans canavarı olarak satışa çıkarıldığını gördük. Bir hayli yüksek performans değerine sahip olan yeni bilgisayarların satışa başlamasının hemen ardından ise sorunlar gündeme geldi.

Oldukça yüksek bir performans sunmasına karşın, 2018 MacBook Pro modellerinin ısınma sorunu nedeniyle performanslarını tam olarak gösteremediği açıklanmıştı. Daha önce haberlerimizde de bu konudan söz etmiştik. Sorunun ortaya çıkmasından sonra 2018 MacBook Pro modellerine bir güncelleme yayınlanmıştı. Güncelleme sonrasında sorunun çözüldüğü belirtiliyordu. Şimdi ise yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

2018 MacBook Pro Güncellemesi Neler Getiriyor?

Bugün itibariyle Apple, yeni bir güncelleme daha yayınladı. Apple güncellemeyi duyurdu ancak güncellemenin tüm detayları konusunda açıklamalar yapılmadı. Yayınlanan yeni güncellemenin de yine yazılımsal bir güçlendirme güncellemesi olması bekleniyor.

Isınma sorunu başta olmak üzere bu güncelleme sonrasında önemli düzenlemeler yapılıyor. Dediğimiz gibi detaya inilmiş bir açıklama söz konusu değil, fakat ısınma konusunda yeni bir düzenleme yapıldığı kesin. Bunun dışında sistemsel düzenlemelerde mutlaka yapılmıştır.

2018 MacBook Pro

Yeni güncellemenin teknik kısımda boyutunun ise 1.3 GB olarak açıklandığını belirtelim. 1.3 GB güncelleme dosyasına ulaşmak isterseniz, doğrudan burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeni güncellemenin bundan sonraki dönem içinde mesajlar verdiğini belirtelim.

Görünen o ki güncellemeler uzun bir süre daha devam edecek. Yazılımsal olarak düzenlemeler en iyi seviyeye gelene kadar güncelleme göreceğiz gibi. Testlerden sonra güncellemenin 2018 MacBook Pro modellerini nasıl değiştirdiğine daha yakından bakacağız.

İlginizi Çekebilir: Ağustos Ayı Verileri Açıklandı Huawei, Apple’ı Geçti

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?