2018 iPhone

2018 iPhone modellerinin tanıtımına 3 günden az bir süre kaldı. Önümüzdeki hafta içi, yeni akıllı telefon modellerinin tanıtıldığını görmek mümkün olacak. Her ne kadar tanıtım 12 Eylül tarihinde yapılacak olsa da yeni modeller hakkında çok fazla şey öğrendik. Bu zaman kadar sitemizden yeni akıllı telefonların tasarımları, özellikleri, kameraları gibi birçok özelliğini paylaşmıştık.

Her ne kadar paylaştığımız özellikler analistlerden gelen, resmi olmayan bilgiler olsa da bu zaman kadar birçok detay ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkmayan detay ise yeni modellerin fiyatı olmuştu. Aslında ABD fiyatı için açıklamalar vardı ancak 2018 iPhone Türkiye fiyatları konusunda tahmin yapmak bir hayli zorlaşmıştı. Şimdi ise Türkiye fiyatları için çok önemli bilgiler ortaya çıktı.

2018 iPhone Türkiye Fiyatları Nasıl Olacak?

Yeni akıllı telefonların stok sayfası olarak gösterilen bir sayfanın paylaşılmasıyla beraber 2018 iPhone modellerinin Türkiye fiyatlarının ortaya çıktığı belirtiliyor. Telefonların Türkiye stok sayfası olduğu belirtilen sayfa doğruysa, yeni rekorlara hazır olun. Stok sayfasında yer alan fiyatlar tam anlamıyla servet değerinde telefonların geleceğini gösteriyor.

2018 iPhone modellerinin fiyatları olduğu belirtilen fiyatlara göre en ucuz iPhone 9 akıllı telefonları 10 bin TL rakamından başlayacak. 10 bin TL gibi bir rakamın, bir akıllı telefon için istenecek olması rekorların kırılacağının en büyük kanıtı.

2018 iPhone

Bunun dışında 5.8 inç ekranlı model olarak bahsettiğimiz  iPhone XS ise 12 bin TL gibi gözüküyor. 2018 iPhone Türkiye fiyatları için bu rakamların yüksek olduğunu düşünüyorsanız, daha bitmedi.

En pahalı model olacak olan iPhone XS Max modelinin fiyatının ise 15 bin TL olduğu görülüyor. XS Max ya da XS Plus olarak gelmesi beklenen yeni akıllı telefonların 15 bin TL gibi bir satış fiyatının olması, Apple’ın yeni bir rekora ulaşacağının kanıtı.

Fiyatlar Ne Kadar Gerçek?

Stok sayfaları olarak paylaşılan sayfalarda gözüken fiyatlar bu şekilde. Fakat henüz doğrulama yok. Bunların giriş seviyesi versiyonlar için olup olmadığını da bilemiyoruz. Yani 256 GB ya da 512 GB modellerin fiyatları ortaya çıkmış olabilir. Aksi durumda, yeni iPhone serileri için istenen rakamlar çok yüksek olacak.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?