2018 iPhone Modellerinin Camları Ortaya Çıktı

2018 iPhone modellerinin bu kez ekran tasarımları ortaya çıktı. 2018 iPhone ekranlarının tasarımı nasıl olacak? İşte yeni görseller.

0
50
2018 iPhone

Yeni iPhone heyecanı devam ediyor. Apple tarafından bir açıklama söz konusu değil ancak sürekli olarak Apple kaynaklarından ve tedarikçilerinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Henüz bugün yeni modeller içerisinde yer alacak olan iPhone 9 akıllı telefonlarının kılıf görsellerini paylaşmıştık. Yeni kılıf görselleriyle beraber telefonların tasarımı da ortaya çıkmıştı. Aradan geçen birkaç saatin ardından 2018 iPhone modelleri için şok bir paylaşım geldi.

VenyaGeskin tarafından yapılan paylaşımla beraber yeni modellerin tüm ön tasarım detayları ortaya çıkmış oldu. 2018 iPhone tasarımlarını büyük ölçüde ortaya çıkaran yeni görsellere bakalım.

2018 iPhone Camları Nasıl Olacak?

Paylaşılan görsellerde 3 yeni modelde yan yana sıralanmış olarak dikkat çekiyor. İlk bölümde 5.8 inç ekrana sahip olan ekranı görüyoruz. İlk modelde yer alan 5.8 inçlik ekran ise en küçük ekran olarak karşımıza çıkıyor. iPhone X ekranıyla birebir bir ekran söz konusu.

2018 iPhone

Diğer akıllı telefon ekranı ise 6.1 inç iPhone modeline ait. iPhone 9 olarak adlandırılması beklenen bu modelin sadece üst çerçeve alanının bir tık daha kalın olduğu görülüyor. Bunun dışında yine Face ID tasarımı olan çentikli ekran tasarımının kullanıldığı görülüyor. Bu kısımda da bir değişiklik söz konusu değil.

Son ekranımız ise bu zaman kadarki en geniş iPhone ekranlarından biri olacak. 2018 iPhone modellerinin de en büyüğü olması beklenen ekranın 6.5 inçlik bir panel olduğunu görüyoruz. Ancak bu modelin ekran kısmında da herhangi bir tasarım farkı söz konusu değil. Yine çentikli ekran tasarımının kullanıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

İLGİLİ HABER:  iOS 11.2.6 İmzaları Kapatıldı! Artık Geri Dönüş Yok

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?