iPhone Xs

Apple, sadece 6 gün sonra yeni iPhone akıllı telefon modellerini tanıtacak. 2018 yılı için Apple’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan modeller için sürekli yeni detaylar geliyor. Görseller, isim açıklamaları ve daha birçok detayın geldiği 2018 iPhone modelleri için son olarak fiyat bilgisi güncellendi.

Daha önce de fiyat konusunda açıklamalar yapılmıştı ancak bu iddiaları değiştiren fiyatların açıklandığını belirtelim. Kısacası fiyatlar için yeni iddialar var. Hemen yeni akıllı telefon modelleri için belirtilen fiyatlardan söz edelim.

2018 iPhone Modellerinde Fiyatlar Nasıl Olacak?

Apple konusunda analizleriyle tanınan dünyaca ünlü analist Ming Kuo, yeni fiyatlar için önemli bilgiler verdi. Ünlü isme göre yeni fiyatlar biraz daha aşağı çekilecek. İlk dikkat çeken model iPhone 9 akıllı telefonları olacak. 6.1 inç LCD ekran kullanacak olan yeni akıllı telefon, 699 dolar gibi bir fiyata sahip olacak. Giriş fiyatı olarak gelecek olan 699 dolar fiyatın, depolama alanı kapasitesine göre değişiklik göstereceği belirtiliyor. Fakat tabii ki kesin fiyatlar belli değil.

2018 iPhone

Bir diğer model olan iPhone XS modelinin de yine 5.8 inçlik ekranıyla beraber gelmesi ve bu telefonun fiyatının da 799 dolar olması bekleniyor. Yine ünlü analistin açıklamasına göre 5.8 inç ekran kullanan modelin sadece giriş seviyesi modeli 799 dolar olacak.

Son model ise iPhone XS Max modeli olacak. Yine Max modeli içinde istenecek olan giriş seviyesi fiyatının ise 999 dolar olacağından söz ediliyor. Rakamlara baktığımız zaman, son dönemde ortaya atılan fiyat iddialarından biraz daha aşağı bir fiyat aralığından söz edildiğini görüyoruz. Yine de kesin fiyatlar için tanıtımı beklemek gerek.

İlginizi Çekebilir: iPhone 9 için Yeni Görseller Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?