2018 iPhone Modelleri 3D Görüntülendi

0
107
2018 iPhone

Apple’ın 2018 yılında sunacağı iPhone modellerinin neler olacağı konusunda hala tartışmalar devam ediyor. Şimdiye kadar beklentiler markanın 3 yeni iPhone X akıllı telefonu tanıtacağı ve iPhone SE 2 modelinin ise 4.model olarak geleceği konusunda bilgiler verilmişti.

Yeni akıllı telefon modeli olarak gelmesi beklenen iPhone SE 2 serisinin çıkış yapmayacağı haberlerinin de ortaya çıkmasıyla beraber tanıtılacak olan iPhone modelleri daha da merak edilmeye başlanmıştı. Merakla beklenen yeni akıllı telefon modelleri için ise yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. Bu kez taslak çizimler ve şimdiye kadar sızan bilgilere göre hazırlanmış olan yeni 3D iPhone taslakları paylaşıldı.

2018 iPhone Modelleri Nasıl Gözükecek?

Yeni akıllı telefonların tasarımını ortaya koyan 3D çalışmayla beraber 2018 iPhone modellerinin mevcut iPhone X modeline bir hayli benzeyeceği görülüyor. Paylaşılan videoda yer alan detaylara göre bir modelde iPhone X serisiyle hemen hemen aynı kasa boyutunun kullanıldığını göreceğiz.

Bu modellerin kasa boyutunun değil ama ekranının kasaya göre oranının değişebileceğinden söz ediliyor. Bunun dışında diğer modellerin ise mevcut modelden daha geniş bir kasaya sahip olacağı görülüyor. Bu modeller içinde hem arka kapak tasarımının değişeceği hem de ekran boyutunun daha da yükseleceği konusunda detaylar vurgulanıyor. Geri kalan tüm karşılaştırmaları ve yeni modeller için beklentileri paylaştığımız videoda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone SE 2 Başka Bahara Kaldı

İLGİLİ HABER:  iOS 11.0.3 Yayınlandı. Neler Değişti?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?