2018 iPhone Lansman Tarihi Açıklandı

2018 iPhone Lansman tarihi ortaya çıktı. 2018 iPhone Lansman tarihleri için yapılan açıklamalar neler? Apple basın davetiyelerini paylaştı mı?

0
404

IFA 2018 etkinliği tüm hızıyla devam ediyor ve birçok yeni akıllı telefon tanıtımı yapılırken, Apple’ın sürprizinin geldiğini gördük. Bir yandan yeni akıllı telefonlarda neler sunulacağı merakla beklenirken, bir yandan da uzun süredir beklenen 2018 iPhone lansman tarihleri açıklandı.

Yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı, Apple’ın gönderdiği basın davetiyelerinin içerisinde yer alan tarihle beraber resmiyet kazandı. Yeni akıllı telefonların tanıtım tarihinden ve tanıtımın yapılacağı merkez hakkında daha fazla bilgi verelim. İşte 2018 iPhone lasman tarihleri.

2018 iPhone Modelleri Ne Zaman Tanıtılacak?

Gönderilen basın davetiyelerine bakacak olursak, yeni seri akıllı telefonlar beklendiği gibi 12 Eylül tarihinde tanıtıma çıkacak. Tarih konusunda bir sürpriz yapılmamış gibi gözüküyor. Beklentiler karşılanmış durumda. 12 Eylül tarihinde tanıtımı yapılacak olan akıllı telefonların, basın davetiyelerinin içerisinde yine “Gather Round” sloganının dikkat çektiğini de ekleyelim. Muhtemelen yeni akıllı telefonlarla bu slogan arasında bir bağlantı söz konusu olacak.

2018 iPhone Lansman

Bunun dışında 12 Eylül tarihinde düzenlenecek olan tanıtımın, nerede yapılacağı da resmi olarak ortaya çıkmış oldu. Yeni akıllı telefonların Steve Jobs Theater merkezinde tanıtılacağı ve tanıtım için bu merkezde özel bir hazırlık yapıldığını da ekleyelim.

Sürprizler Gelebilir

Yeni akıllı telefonların tanıtımını Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak. Tarih ve saat detayları dışında, ürünler konusunda kesin bilgiler ise hala elde edilmiş değil. Yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı kesin. Bunun dışında yeni akıllı saat modelinin tanıtılacağı da kesin.

iPhone Tanıtım

Fakat iPad ve Mac serisine yeni üyelerin katılıp katılmayacağını bilemiyoruz. Beklenti bu ürünlerde de yeni ürünlerin geleceği yönünde ancak WWDC etkinliğinde olduğu gibi beklentiler boşa çıkabilir. Yeni iPhone modelleri için ise 12 Eylül tarihini bekliyoruz. Tanıtımlardan sonra yeni modellerin özelliklerine sitemizde yer vereceğimizi de belirtelim.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6 duvar kağıtları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?