2018 iPhone modellerinin tanıtımına sadece 10 gün kaldı. Tüm beklentiler ve analistlerden gelen yorumlara göre 3 yeni akıllı telefon modeli göreceğiz. Tanıtımın 12 Eylül tarihinde özel bir etkinlikle düzenleneceği ise iddialarda kalmadı.

Bu tarihin resmi olarak, davetiyelerde ortaya çıktığını gördük. iPhone tanıtımı için basılan davetiyelerde sadece etkinliğin tarihine de yer verilmemişti. Bu davetiyelerde etkinlik için çok fazla detay elde etmek mümkün olmadı. Muhtemelen Apple’ın 2018 iPhone modellerinde vurgulayacağı bir özellikte yola çıkarak paylaşılan simgeler var. Davetiyelerin hemen sonrasında ise etkinlik için duvar kağıtları ortaya çıktı. Davetiyelerde yer alan görsellere göre hazırlanılmış duvar kağıtlarına geçelim.

2018 iPhone Etkinliği Görselleri

Etkinlik için özel olarak hazırlanmış olan duvar kağıtları, hem genel iPhone modelleri için hem de iPhone X akıllı telefonları için hazırlanmış. Yani çentikli ekran tasarımına da uygun olarak tasarlanmış duvar kağıtları var. Daha önce WWDC 2018 etkinliği için de benzer bir çalışma yapıldığını görmüştük.

Benzeri bir durum bu tanıtım etkinliği içinde geçerli. Hem iPhone X için sunulan görsellere hem de diğer iPhone modelleri için sunulan görsellere yer vereceğiz. Ayrıca bonus olarak Mac modeller için sunulan etkinlik duvar kağıtlarına da yazımızdan ulaşabilirsiniz. İlk olarak diğer iPhone modelleri için duvar kağıtlarını, ikinci olarak ise iPhone X için duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.

 

 

Mac İçin Sunulan Duvar Kağıtları

 

İlginizi Çekebilir: Son beta iOS 12 beta 12 ile iOS 11.4.1 Karşılaştırması

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?