Apple’ın yeni tablet modeli için iddiaları aktarmıştık. Tasarım kısmında önemli değişiklikler yapacağı açıklanan ve özellikler çerçeve sisteminde önemli yeniliklerle geleceği belirtilen 2018 iPad Pro resmiyet kazanmış durumda. Face ID sistemine ve uçtan uca ekran sisteminin tablet versiyonuna geçiş modeli olacağı söylenen yeni model için belli olmayan ve en çok merak edilen bilgi ise tanıtım tarihiydi. İşte şimdi merakla beklenen tanıtım tarihi için de açıklama geldi. Artık tarih belli.

2018 iPad Pro Ne Zaman Tanıtılacak?

Tıpkı 2018 iPhone modellerinde olduğu gibi bu kez 2018 iPad Pro modelleri için yeni davetiyeler ortaya çıktı. Apple’ın logosunun farklı renklerle vurgulandığı 2018 iPad Pro etkinlik davetiyelerine göre yeni model 30 Ekim tarihinde tanıtılacak.

2018 iPad Pro

30 Ekim itibariyle sadece yeni bir tablet modeli görmeyeceğiz. Bunun yanında bir de Mac modelinin tanıtılması bekleniyor. Mac mini ya da MacBook Air modellerinin yenilenebileceği iddiası var. Kesin olmamakla beraber bu serinin daha uygun fiyatlı bir seri olabileceği konusunda da detaylar ortaya çıkıyor.

2018 iPad Pro tanıtımı sırasında başka ne gibi sürprizler yapılacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Muhtemelen aksesuarlar ve Apple Pencil 2 gibi sürprizlerde göreceğiz. Tanıtım sonrasında tüm ürünler hakkında detaylı özellikleri paylaşıyor olacağız. Etkinlik sırasında sitemizden bilgileri takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone XS ve iPhone XR’ın Satışa Çıkacağı Yeni Ülkeler Açıklandı – Türkiye Var Mı?

İLGİLİ HABER:  iOS 9 için Kilit Ekranı Konsept Videosu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?