2018 iPad Pro Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
188

Apple’ın yeni tablet modeli için detaylar gelmeye devam ediyor. Çok kısa bir süre önce yeni tablet modellerinin özellikleri doğrulanmıştı. Çin üzerinden raporları yayınlanan tabletlerin, Apple tarafından Ekim ayı içerisinde tanıtılacağı da bilgi olarak paylaşılmıştı. Şimdi ise 2018 iPad Pro modelinin gerçek görselleri olduğu belirtilen görseller yayınlandı. Tabletin render görsellerinde ortaya çıkan tasarım ise beklentileri karşılaşmış gibi gözüküyor. Tablet modelinin gerçek görüntüleri birçok detayı da ortaya çıkarmış oldu.

2018 iPad Pro Nasıl Bir Tasarımla Gelecek?

Benya Geksin tarafından paylaşılan yeni görseller, 10.5 inçlik tabletin 6,1 milimetre olacağını ortaya çıkarmış oldu. Diğer model olarak gelecek olan 12.9 inçlik tablet modelinin ise 6.9 milimetre kalınlığında olacağı görülüyor.

2018 iPad Pro

Her iki tablet modelinin de çok ince bir kasa kullanacağını görüyoruz. Yeni tablet modellerinin ekran kısmında ise çok geniş bir yüzeye sahip olacağı görülüyor. Çerçevesiz olarak değerlendirebileceğimiz 2018 iPad Pro modellerinin çok ince bir çerçeve yapısı olacak ve tabletin kenarları biraz daha kavisli olacak.

2018 iPad Pro

Arka kısımda ise oldukça geniş tek bir arka kamera kullanımı yapılacağından söz ediliyor. Görsellerde de net bir şekilde bunu görüyoruz. Tek arka kameranın yeteneklerinin neler olacağı konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Çok daha geniş bir kamera kullanılması, iPhone XR modelinde olduğu gibi tek arka kamera ile çift kamera yeteneklerinin sunulmasını sağlayabilir.

2018 iPad Pro

A12x işlemcileri, USB Type C desteği ve yeni tasarımlarıyla beraber 2018 iPad Pro tabletleri bu ay içerisinde tanıtılacak. Tanıtımdan sonra tüm özelliklere yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.1 beta 3 Nasıl Kurulur? Yapılması Gerekenler Neler?

İLGİLİ HABER:  iOS 10.3.2 Güncellemesi Sonunda Yayınlandı. İşte değişimler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?