2018 iPad Pro Etkinliği Özel Duvar Kağıtları

0
858
2018 iPad Pro etkinliği duvar kağıtları

Apple’ın bu sene için sürpriz olacak olan etkinliği ortaya çıktı. Akıllı telefon tanıtımlarının hemen sonrasında hazırlıklarına başlayan Apple, kısa süre içerisinde yeni ürünlerini tanıtacak. Resmi olarak tanıtım etkinliğinin ne zaman yapılacağı da paylaşılmış durumda. Buna göre yeni cihazların tanıtımı 30 Ekim tarihinde yapılacak.

Her zaman olduğu gibi bu kez de etkinlik için özel duvar kağıtlarının paylaşıldığını eklemek gerekiyor. Davetiyelerin konseptlerinde hazırlanan duvar kağıtları, Farklı şekil ve renklerde Apple logolarından oluşuyor. iPhone modellerinde kullanabileceğiniz, 30 Ekim 2018 iPad Pro etkinliği duvar kağıtlarına geçelim.

iPhone için 2018 iPad Pro Etkinliği Duvar Kağıtları

Etkinlik kapsamında tanıtılacak olan ürünleri bir kez daha hatırlatmak gerekiyor. Adından da anlayacağınız gibi başrol oyuncusu 2018 iPad Pro modeli olacak. Tek yeni cihaz ise bu olmayacak. Bunun dışında MacBook Air ve 12 inç MacBook modellerinin de tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Mac Mini sürprizi de gelebilir.

Yeni Mac Mini sürprizi için kesin bir bilgi yok. Duvar kağıtlarına geçmeden önce, bir sürprizden daha söz edelim. Etkinlik kapsamında yeni aksesuarlarda göreceğiz. Bunların başında Apple Pencil 2 olacak. Diğer sürpriz ise AirPods kulaklıkların yeni nesli olacak. Beklentiler bu yönde.

Duvar kağıtlarına geri döndüğümüz zaman ise başta belirttiğimiz gibi farklı desenlerde Apple logolarını görüyoruz. 30 adet duvar kağıdını galeri kısmına ekliyoruz. Hemen yukarı da yer alan galeriden duvar kağıtlarına bakabilir ve indirme yapabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone için Günlük Duvar Kağıtları - 2

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?