18W iPhone Şarj Cihazı Ortaya Çıktı

Apple 18 W USB Type-C adaptör modelleri için hazırlıklarını hızlandırdı. 18 W USB Type-C adaptörler için ilk görseller ortaya çıktı.

0
66

2018 iPhone modelleriyle beraber birçok konuda köklü değişimler geliyor. Köklü değişimler sadece iPhone telefonların niteliği, özellikleri ya da tasarımı kısmında karşımıza çıkmayacak. Bunun yanında iPhone ile beraber gelecek donanımlarda da değişiklikler yaşanacak. En büyük değişikliği ise iPhone şarj aletlerinde karşımıza çıkacak. Bu zamana kadar hızlı şarj konusunda yeterli destek vermeyen Apple’ın kutu içeriğini değiştireceği ve yeni iPhone modellerinde hızlı şarj özellikleri bulunan şarj adaptörleri direk olarak sunacağı konusunda bilgiler verilmişti. Şimdi ise bu adaptör modelleri için görseller ortaya çıktı.

18 W USB Type-C Adaptörleri Geliyor

Paylaşılan görsellere göre yeni adaptör modelleri boyut kısmında çok önemli bir fark sunmayacak. Kutu içerisinden çıkacak olan 18 W USB Type-C bağlantı destekli cihazın, hızlı şarj performansının ne kadar yüksek olacağı da yine tartışılacak konulardan bir tanesi. Apple’ın harici olarak satışını gerçekleştirdiği 30W adaptör modelinin performansı oldukça yüksek ancak 18W değerinde bir cihazla aynı performansın alınıp alınmayacağı konusunda bir bilgimiz yok.

18 W USB Type-C

Bunun dışında en büyük avantaj bu yeni adaptör modellerinin satışı kısmında karşımıza çıkacak. İddialara göre adaptörün kutu içerisinde çıkması mümkün olacak. Kutudan direk çıkacak cihazın harici fiyatının ise standart adaptörlere göre bir hayli yüksek olmasını bekliyoruz. Yani adaptörlerin iyi korunması gerekebilir. Apple’ın bu konuda fiyat açıklaması gibi bilgilerinin de 2018 iPhone modellerinin tanıtımından sonra olmasını bekliyoruz.

 

İLGİLİ HABER:  Apple Watch 4 Üretimi için Önemli Hamle

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?