16 inç Macbook Pro Tasarım Detayları Belli Oluyor

0
229
16 inç Macbook Pro

Apple’ın yeni seri bilgisayar modelleri için çalışmalar başladı. Bir yandan iPhone akıllı telefonları için yeni serilerin yayınlanmadı bekleniyor bir yandan ise 16 inç Macbook Pro modelinin tanıtılması bekleniyor.

Yeni seri olarak gelecek olan 16 inç Macbook Pro modelinin özelliklerinin neler olacağı konusunda da bilgiler gelmeye başladı. Son olarak 16 inç Macbook Pro modelinin tasarımı konusunda yeni bilgiler ortaya çıktı. Tasarım konusunda ortaya çıkan bilgiler, bu serinin iddialı bir model olacağını kanıtladı.

16 inç Macbook Pro Neler Sunacak?

Yeni modelin kasa boyutunda herhangi bir değişiklik olmayacağı öğrenildi. 15 inç kasa kullanımı devam edecek. Bununla beraber ekran boyutu 16 inç olarak güncellenecek. Ekran boyutunun 16 inç olarak güncellenecek olması, tamamen çerçevesiz bir modele yakın bir modelin geleceğini gösteriyor.

16 inç Macbook Pro

Biraz daha keskin hatlarla gelecek olan yeni serinin, klavye kısmında da tasarım değişiklikleri sunması bekleniyor. Hem çerçeve hem de kasa kısmında değişiklikler yapılacak. Boyut olarak olmasa bile yerleşim olarak bir değişim söz konusu olacak.

Intel’in 10.nesil Ice Lake işlemcilerini kullanacak olan yeni 16 inç Macbook Pro modellerinin tanıtımının da 2019 iPhone modelleriyle beraber yapılması beklentisi var. Tabii ki tanıtım noktasında henüz kesinlik kazanan bir tarih olmadığını üstüne basarak belirtelim. Bunun için Apple tarafından da bir açıklama gelmedi.

İLGİLİ HABER:  iMac (27-inç) 3TB Sabit Disk Değiştirme Programı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?