150 Bin Dolara iPhone 4 Olur Mu?

0
42
iPhone 4

Apple’ın akıllı telefonlarının şu an sahip olduğu konum kolay kolay hiçbir akıllı telefon markasının yakalayamayacağı bir konum olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan son analiz raporlarında da zaten akıllı telefon pazarının en çok satan markalarından biri olarak karşımıza çıkan Apple uzun bir aradan sonra liderliği de eline almayı başarmıştı.

Son dönemde markanın elde ettiği bu başarı tartışılmaz derecede Apple’ın öne çıkmasını sağlıyor bu bir gerçek. Bu başarı da payın ise iPhone 6 serisine ya da iPhone 7 serisine ait olduğu da belirtiliyor. Ama aslında durum öyle değil. Aslında Apple’ın elde ettiği bu başarı yeni serilere değil yeni serileri bu kadar takip edilebilen bir akıllı telefon haline getiren ilk serilere ait. Bu noktada da dikkatleri çeken ilk akıllı telefonun iPhone 4 olduğunu ekleyelim.

iPhone 4 Apple’ın Yeni Seriye Geçişi

Apple’ın adeta yeni seri akıllı telefonlara geçiş modeli olan iPhone 4 şimdiki akıllı telefon serilerinin bu kadar takip edilmesinde ki asıl paya sahip olan cihazlardan biri olarak dikkat çekiyor. Zaten bu durumun bilinmesi ile beraber Apple’ın da iPhone 4 serisine gösterdiği özenin çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

iPhone 4

Her ne kadar artık en eski modellerden biri olarak bilinse de Apple’ı bu noktaya getiren telefonlardan biri olan iPhone 4 akıllı telefonunun hala haberleri gündeme gelmekte ve hala satışları da yapılmakta.

iPhone 4 Özel Serisi İçin 150 Bin Dolar

Bu noktada geçtiğimiz günlerde ise oldukça ilginç bir haber gündeme geldi. Gündeme gelen haberle beraber Apple’ın iPhone 4 serisinin özel üretimi olan 56 adet üretilen seriden bir ürün olduğu iddia edilen iPhone 4 akıllı telefonlarının 150 bin dolar gibi bir rakamla satışa çıktığı belirtildi.

Üzerinde Steve Jobs’a özel seri olarak dikkat çeken detaylar olan ve elma figüründe de Steve Jobs’un yüzü olan akıllı telefonun bu satışı ise bir rekor olarak değerlendirilmeye başlanmıştı. Fakat kısa süre sonra aslında söz konusu telefonun sahte olduğu ortaya çıktı.

İLGİLİ HABER:  43 Saniyede Steve Jobs'ın Hayata Bakış Açısı

Özel üretilen akıllı telefonlardan biri olmadığı sahte olduğu ortaya çıkan akıllı telefon bir kez daha özel serileri de gündeme getirdi. Söz konusu özel seri için ise altın kapaklı üretimler yapıldığı ve bu serilerin Apple tarafından özel seriler olarak değerlendirildiğini de belirtelim.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?