13 inç MacBook Hazırlıkları Başladı

0
42
13 inç MacBook

Uygun fiyatlı olarak nitelendirilen MacBook modelleri, Air modeliyle beraber geçmişte kalmaya başladı. Apple, uygun fiyatlı bir yana son serilerde gerçekten yüksek bütçeye hitap eden serileri piyasaya sürdü. Sadece MacBook modeli değil, Mac modelleri içinde aynı durum geçerli oldu. Gelen son bilgilere göre ise Apple’ın tüm bu seriler içerisinde uygun bir model üzerinde daha çalıştığını gösteriyor. Uzun bir süre sonra Apple’ın 13 inç MacBook serisiyle beraber yeniden uygun fiyatlı bir bilgisayar sunacağı belirtiliyor.

13 inç MacBook Ne Zaman Çıkacak?

İddiaların gündeme gelmesini sağlayan tedarik zincirinde ortaya çıkan gelişmeler. MacBook modelleri için LCD siparişlerinin verildiği, General Interface Solution firmasına yeni siparişlerin geçildiği ortaya çıktı. 300 bin LCD panel üretimi yapılacağı yerde, son bir ay içerisinde 600 bin ekran paneline çıkıldığı belirtildi. Bu kararın ortaya çıkmasından sonra 13 inç MacBook modeli için hazırlıkların başladığı gündeme gelmiş oldu. Yeni modelin içerisinde yer alacak sistem hakkında ise hiçbir detay ortaya çıkmış değil. Süre konusunda ise serinin 2018 yılı içerisinde duyurusu yapılabilecek bir model olarak nitelendirildiğini görmekteyiz.

13 inç MacBook

13 inç MacBook Fiyatı Nasıl Olacak?

Bu modelle beraber 12 inçlik MacBook’un artık sona getirilmesi bekleniyor. Eski model emekli edileceği için 13 inç MacBook serisinin uygun fiyatlı alternatif bir seri olması gerekiyor. Düşünülen ve genelde konuşulan rakam 999 dolar. Apple doğrulama yapmadan bilemeyeceğiz ancak 13 inç MacBook, 999 dolar ile gelecek olursa uygun fiyatlı MacBook modelleri içerisindeki yerini almış olacak. Yeni model hakkında detaylar için sitemizi takip etmeye devam edin.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?