12 inç Retina MacBook Air 9 Mart’ta Tanıtılacak (Söylenti)

0
1074

Apple’ın içindeki kaynaklara göre 9 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Spring Forward etkinliğinde Apple Watch’un yanında yeni MacBook Air’i tanıtmayı planlıyor. Gelen son raporlara göre yenilenen kasası ve eklenen retina ekranı ile 12 inç MacBook Air etkinlikte karşımıza çıkacak.

Etkinliğin özellikle Apple Watch için düzenlendiğini biliyoruz. Şüphesiz ki etkinliğin büyük bir kısmında da Apple Watch konuşulacak. Uzun zamandır beklenen ve Apple’ın planladığı düşünülen Retina ekranlı MacBook Air’in tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Apple’ın yeni MacBook Air’i tanıtacağına dair pek çok sitede somut veriler mevcut ve yine daha önceki pek çok söylentilere göre Apple’ın Bahar Etkinliği’nde yeni MacBook Air’i tanıtmayı planladığı görülmüştür. Apple’ın tedarikçisi Quanta’nın seri üretime de çoktan başladığı gelen bir diğer söylentiler arasında.

Bu denli somut veriler ve yayınlanan raporlara bakıldığı zaman Apple’ın Bahar Etkinliği’n de yeni MacBook Air’i tanıtması mümkün gibi duruyor. Yeni MacBook Air’in retina ekrana sahip olmasının yanında iPhone ve iPad’lerde olduğu gibi kasasının 3 farklı renkte olacağı düşünülüyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone'un Üretildiği Yer İlk Kez Görüntülendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?