12.9 inç iPad Pro için Detaylar Gelmeye Devam Ediyor

0
1334
Apple global garanti değişiyor
Apple garanti durumları

9to5Mac’in yayımladığı yeni bir rapora göre Apple tedarik zinciri içinden anonim kaynaklar iPad Pro’nun bir “canavar” olacağını iddia ediyorlar. Cihazın bölünmüş ekran modunda iki iPad uygulaması tam boy ekran desteği ile çalıştırmak gibi yazılımsal farklılıklar yer alacak. Ayrıca iPad Air 2’de kullanılan A8X işlemci yerine A9X işlemci kullanılarak büyük bir performans artışı yakalanacak.

Pricier’in yayımladığı raporda 64 GB modeli ile birlikte 128 GB modeli ile aynı zamanda sunulacak. Cihaz iOS 9.1 çalıştıracak ve dahili Apple’ın tasarladığı Bluetooth kalemi ve Bluetooth klavye ile birlikte gelecek. LTE yetenekleri ile ise hücresel veri hızı oldukça yüksek olacak.

Apple’ın yeni tablet modeli üzerinde çalışmalarına devam ettiği ve cihazı duyurmak için Ekim ayını beklediği belirtiliyor. Ekim ayında tanıtılması ile birlikte ön siparişe çıkacağı ve Kasım ayından itibaren satışa sunulacağı bekleniyor. iPad Pro diğer iPad modellerine göre daha yüksek bir fiyatla karşımıza çıkacak. Beklediğimiz başlangıç modeli için söyleyebileceğimiz rakam ise 2.500 TL. Fiyatına rağmen yapabildikleri ve sundukları ile iPad Pro’nun satışlarının yüksek olacağı ve tedariğinde sorunlar yaşanacağı düşünülüyor.

Geçen hafta ortaya çıkan raporlarda ise 12.9 inç iPad Pro ile birlikte iPad mini 4’ün de tanıtılacağı belirtilmişti.

İLGİLİ HABER:  5G iPad Pro için Neler Biliyoruz? Yeni Tablet

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?