10.5 inç iPad Pro’dan Yeni Görsel Haberleri Geldi

0
60
10.5 inç iPad Pro

WWDC 2017 etkinliği Apple’ın birçok alanda ilke imza atmasını sağlayacak. Markanın bu etkinlikle beraber hem yeni işletim sistemlerini hem de MacBook serilerinin yenilenmiş modellerini tanıtması bekleniyor. Bunun dışında daha birçok sürpriz yapması beklenen Apple’ın en büyük sürprizi ise 10.5 inç iPad Pro tablet serisi olacak.

Duyurulduğu andan bu yana sürekli gündem olan yeni tablet serisinin, ilk defa 10.5 inç kullanılan model olması da ilgiyi kısa sürede arttırmıştı. Apple’ın ise ilgiyi canlı tutma adına hiçbir detay vermemesi de gündem oldu. Son olarak markanın yeni seri tabletlerinin üretimde olduğu ve 500 bin adet üretim yapıldığı da belirtilmişti. Daha önce haberlerimizde gündeme getirdiğimiz 10.5 inç iPad Pro üretimi sonrasında ise bu kez yeni serinin görselleri ve fabrika kalıpları olduğu iddia edilen kalıplar paylaşıldı.

10.5 inç iPad Pro Tasarımı Netlik Kazanıyor

10.5 inç iPad Pro tabletlerine ait olduğu iddia edilen kalıpların ve kasa tasarımlarının paylaşımları ise tanıdık bir isimden geldi. Doğrudan Benjamin Geskin tarafından paylaşılan yeni görseller şimdiye kadar ki en net 10.5 inç iPad Pro modelini ortaya koymuş oldu.

10.5 inç iPad Pro

Paylaşılan yeni görsellerle beraber 10.5 inç iPad Pro serisinin tasarımına ilişkin olarak ise çok ilginç detaylar var. Özellikle Home tuşunun kullanıma devam ettiği ve arka kısımda mini bir kamera bölümüne yer verildiği görülüyor.

10.5 inç iPad Pro

 

 

Genelde Sade Doku

Bunun dışında arka kısımda da ön kısımda da çok fazla süsleme ve yenilik görmek mümkün değil. Çok daha sade bir model olması beklenen yeni seri 10.5 inç iPad Pro modelinin görselleri olduğu iddia edilen görsellere bakacak olursak da bu iddia kanıtlanmış durumda. Kısa süre sonra tanıtılacak olan tabletlerin detaylarını da böylelikle öğrenmek mümkün olacak. Bunun için WWDC 2017 etkinliğini beklemekteyiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 Sonrasında Yenilenmiş Su Tahliye Özelliği Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?