10.5 İnç iPad Kılıfları Ortaya Çıktı

0
41
10.5 İnç iPad

Tablet alanında düşüş yaşamış olsa da hala liderliği elinde tutmayı başaran Apple, şimdilerde yeni tablet modeli için çalışmalarına devam ediyor. Satışlarda yaşanan düşüşün önüne geçmek için markanın büyük oranda değişiklikler yapması beklenen yeni tablet serisinde yer alan ilk değişikliğin ise ekran boyutu olması bekleniyor. Apple’ın daha önce denemediği 10.5 inç tablet boyutuna sahip olması beklenen yeni iPad serisinin haliyle teknolojisinde de boyutuna bağlı olarak değişimler yaşanması bekleniyor.

10.5 İnç iPad Kılıfları Şimdiden Hazırlanmaya Başladı

Yeni tabletler içerisinde neredeyse 10.5 inç modelinin geleceğinin kesinleşmesi üzerine ise yavaş yavaş yeni seri tabletler için aksesuar hazırlıkları da başladı. iPhone serisinde gördüğümüz gibi henüz ürün tanıtılmadan önce aksesuarları ortaya çıkmaya başladı. 10.5 inç iPad modeli için geliştirilmiş olan yeni seri kılıfların görsellerinin de yayınlanması ile beraber bir yandan Apple’ın bu ekran boyutu ile tablet çıkışı yapacağı iddiaları güçlenirken bir yandan da yeni tabletlerin tanıtımının yaklaştığı yorumu yapılmaya başlandı.

10.5 İnç iPad

Kılıfların ise görsellerinde dikkat çeken detaylarda yok değil. Tablet tasarımları için düşünecek olursak dış kapakta pek fazla detay ortaya çıkarmayan kılıfların iç kısımda ise kalem bölümlerinin yer alması ve ekran boyutuna özel stant formunun olması dikkatleri topladı. Artık aksesuarlarının bile hazırlanmaya başladığı düşünülen 10.5 inç iPad modelinin tanıtımı için ise merakla bekleyiş sürüyor. Apple bir türlü beklenen açıklamaları yapmış değil ama artık yeni tabletlerin tanıtımı içinde geri sayımın başladığı söylemek yanlış olmaz.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?