iPhone’a Nasıl Müzik İndirilir ? ( Resimli Anlatım )

42

iPhone’a bilgisayara gerek kalmadan YouTube üzerinden dilediğiniz gibi Mp3’ler indirebilir ve o Mp3’leri listenize ekleyerek dilediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Aslında Apple Music veya Spotify kullananlar bu işlemlerin hiç birisine gerek kalmadan rahatlıkla Mp3 indirebilirler. Ancak bu üyeliklere sahip olmayanlar ise bu anlatacağımız yöntem sayesinde Mp3 indirebilir, internetiniz yokken bile dinleyebilirsiniz.


Güncelleme: 27/07/2016

Arkadaşlar zamanla yöntemler değişiyor. Eski yöntemler işe yaramayabiliyor. Önce şu konudaki yöntemi deneyin:

iOS MP3 nasıl indirilir? (Resimli Anlatım)


iPhone’a YouTube Üzerinden Nasıl Mp3 İndirilir ?

 1. iPhone’dan App Store‘a girin ve “Tube” yazarak aratın. Karşınıza çıkacak “Free Tube Music” adlı uygulamayı indirin ve yükleyin.
  12
 2. Az önce indirdiğiniz “TubeMusic” başlıklı uygulamayı açın.3
 3. Uygulama açıldıktan sonra arama kısmının sol tarafında bulunan nota simgesine basın daha sonra o simge YouTube simgesine dönüşecektir.
  45
 4. Youtube ile Ara” yazan yere basıp indirmek istediğiniz müziği aratın.
 5. İndirmek istediğiniz müziği bulduktan sonra sağ tarafında bulunan kırmızı ve içerisinde aşağı doğru ok simgesi olan düğmeye basın.
  67
 6. Karşınıza hangi kalitede indirmek istediğinizi soran bir ekran çıkacak. Small, Medium ya da hd720 kalite seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.
  8
 7. Kaliteyi de seçtikten sonra müziğiniz indirilmeye başlanıyor. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra müziğin sağında bulunan üç nokta “” simgesine basarak “Listeye Ekle” diyebilirsiniz ve böylece listenize indirdiğiniz şarkıyı ekleyebilirsiniz.
  910
 8. Daha sonra aşağıdan “Listeler” düğmesine basarak listelerinize ulaşabilir ve müziklerinizi dinleyebilirsiniz.
  11

Hatta bu uygulama sayesinde indirdiğiniz müzikleri uygulamayı arkaplanda çalıştırsanız bile dinlemeye devam edebilirsiniz. iPhone’un ekranını kilitleseniz dahi müzik arkadan çalışmaya devam edecektir.

Not: Bilgisayarınız varsa ki çoğumuzda var. Bilgisayarımıza mp3 olarak indirip, iTunes ile senkronlarsak, iPhone müzik atmış oluruz. Hatırlatmak istedim.

Eğer iPhone müzik indirme sırasında bir sorun yaşarsanız bu sayfanın altına yorum olarak yazabilirsiniz.

42 YORUMLAR

 1. Uygulama cok guzel ama cokta agir yani asiri derecede agir telefonumda iphone 6 yinede agir ve nasl muzik olarak indiriyoruz video deil muzik buna hemen bi cagre bulun acil

 2. Listeye ekle diyorum tamam müzik listesine iniyo onda zaten sıkıntı yok videolu iniyo mesela instagrama yüklücem ama galeriye eklenmediği için yapamıyorum

 3. Tube music uzun zamandır kullanıyordum fakat tekrar müzik indirmek istedim sol taraftaki you tube çıkmıyor sadece arama kısmı var ne yapabilirim

CEVAP VER