iPhone ön cam ve lcd ekran değişimi

0

Apple firması akıllı telefonları arasında en büyük ekran boyutuna sahip iPhone 6 modellerini çıkaralı uzun zaman olmadı. Önceki modellere kıyasla daha büyük bu cihazlar kısa sürede milyonların severek kullandığı akıllı telefonlar arasına girdi. Ekran boyutunun büyük olması ve kasa yapısı itibariyle iPhone 6 ekranları kolaylıkla kırılabiliyor.

iPhone 6 ekran yapısını lcd ekran, dokunma paneli ve ön cam olarak aşağıda görebilirsiniz. Darbeye maruz kaldığında lcd ekran ve ön cam kırılabilir. En sık karşılaşılan durum ön cam kırılmasıdır. Hasar büyük ise lcd ekranda zarar görebilir.

iPhone 6 ekran ve ön cam yapısı

Ön cam ve lcd ekran kırılmasındaki fark nedir?

Ön cam kırıldığında görüntü almaya devam edersiniz ve dokunma özelliğiniz çalışabilir. Bu durumda lcd ekranınız sağlamdır sadece cam kırılmıştır.

Lcd ekran kırıldığında görüntü bozuktur veya hiç yoktur. Dokunma özelliği çalışmıyor olabilir.

iPhone 6 ekran ve ön cam değişimi

Ön cam değişimi yapılıyor mu?

iPhone 6 ön cam değişimi FotoParca.com iPhone servis tarafından yapılmaktadır. Ön cam değişimleri aynı gün yapılmakta olup bir çok avantajı vardır. Nedir bunlar?

  • Lcd ekranınız değişmez, orijinal ekranı kullanmaya devam edersiniz.
  • Ekran çıtası değişir, kirli ise yeni bir çıtanız olur.
  • İşlem uzman personel tarafından yapılır.
  • En son teknoloji vakum ve laminasyon cihazları kullanılarak yapılır. Eski usul elde yapıştırma işlemi yapılmaz.

iPhone 6 ekran ve ön cam değişim fiyatları

Ön cam kırıldığında komple ekran değiştirmek yerine sadece cam değişimi yapılır bu nedenle işlem gayet ekonomiktir. Fiyatlar için servisin iPhone 6 ekran ve ön cam değişimi fiyat listesini inceleyiniz.

Ön cam veya ekran değişimleri aynı gün yapılmakta olup yapılan tamir işlemine 6 ay garanti verilir. Rezervasyon vs. almanıza gerek yoktur. Ekran ve ön cam değişimleri hakkında ayrıntılı bilgi için FotoParca.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer arızalar için firmadan destek alabilirsiniz.

CEVAP VER