iOS MP3 nasıl indirilir? (Resimli Anlatım)

5

Androidden iOS ‘a geçenlerin en çok afalladığı noktalardan birisi MP3 indirme.  Androidde Google’a  mp3 indir yazıp, çıkan sitelerden birinden indirme yapabilirsiniz. Fakat iOS ‘da bu o kadar da kolay değil. iOS sizi MP3’ü online dinlemeye yönlendiriyor.  İndiremiyorsunuz. Ama bunun da bir yolu var.

iOS ‘da Mp3 indirme (Jailbreaksiz)

Aşama aşama ne yapacağınızı anlatalım.

1- App Store’den şu uygulamayı indirin ve iPhone’nunuza kurun: “Downloads Lite”

 

mp3-indir-ios

 

2-  Programı açın:

mp3-indir-ios2

 

3- Downloads Lite aslında bir internet tarayıcısı. Bu internet tarayıcısından google.com’a girip, Mp3 indir yazıyorsunuz. Karşınıza çıkan herhangi bir mp3 indirme sitesini açıyorsunuz.

mp3-indir-ios3

 

Herhangi birini tıklıyorsunuz. Açılan sayfadan indirme linkine tıklayın. Apple online oynatmaya çalışacaktır. Biz buna izin vermeyeceğiz. İndirme linkini kopyalayacağız.

 

mp3-indir-ios4

 

Bu linki uygulamada + Download kısmına tıklayarak  Downloads ekranına yapıştırıyoruz.

 

mp3-indir-ios5

 

Aşağıda görüldüğü gibi iOS ‘da mp3 indirme işlemi başlıyor.

 

mp3-indir-ios6

 

Yine aynı uygulamanın File menüsünden indirdiğiniz mp3 dosyasına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki resimden gördüğünüz gibi mp3 dosyasını çalabilirsiniz.

mp3-indir-ios7

 

Bu konumuzda sizlere iPhone, iPad veya iPod iOS cihazlarınıza mp3 indirme konusunu anlatmaya çalıştık. Sizler de bildiğiniz başka yöntemleri bizimle paylaşmak isterseniz, yorum kısmı size ayrılmış durumda.

5 YORUMLAR

CEVAP VER